http://peydayesh.com/large-5-gadogar.jpg.zhr انتشارات پیدایش به‌عنوان حامی نمایش «جادوگر کوچولو»، از اعضای باشگاه خوانندگان پیدایش دعوت می‌کند به تماشای این نمایش موزیکال بروند. ماجرای این نمایش بر اساس كتابی به همین نام است که پیش از این با ترجمه‌ی سپیده خلیلی توسط انتشارات پیدایش به چاپ رسیده است. داستان جادوگر کوچولو را اوتفرید پرویسلر، پدر ادبیات کودک و نوجوان آلمان نوشته كه به اعتقاد صاحب‌نظران یكی از بهترین آثار اوست و تاكنون برنده‌ی جوایز بسیاری شده است.

نمایش «جادوگر کوچولو» از 19 فروردین تا پایان اردیبهشت‌ماه در تالار هنر روی صحنه می‌رود و شما می‌توانید هر روز قبل و بعد از اجرا، این کتاب را همراه با خبرنامه و کاتالوگ انتشارات پیدایش از سالن دریافت کنید. كارت‌ تخفیف 20درصدی برای خرید از غرفه‌ی انتشارات پیدایش در بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران نیز از تاریخ 6 اردیبهشت به تماشاگران نمایش «جادوگر کوچولو» تعلق می‌گیرد. همچنین بلیت نیم‌بهای نمایش «جادوگر کوچولو» در ایام نمایشگاه هرروز در غرفه‌ی کودک و ‌نوجوان انتشارات پیدایش قابل‌دریافت است.
این نمایش به كارگردانی فریبا دلیری و با نویسندگی هادی حسنعلی، تا پایان اردیبهشت ماه هر روز به‌جز شنبه‌ها، از ساعت 19:30 در تالار هنر واقع در میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده (امجدیه سابق) به روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان برای رزرو بلیت می‌توانند با شماره‌های 09362494588 و 09109835929 تماس بگیرند یا به سایت تیوال مراجعه كنند.